Aktuality

Oznámení o vyhlášení konkurzního řízení - ZŠ

Rada městského obvodu Ostrava-Jih vyhlašuje v souladu s § 102 odst. 2) písm. b) zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení) ve znění pozdějších předpisů a v souladu s § 166 odst. 2) zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, konkurzní řízení na vedoucí pracovní místo ředitele Základní školy a mateřské školy Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, příspěvkové organizace.

Více informací ZDE.

Prázdniny na Jihu začínají

Od začátku května mohou rodiče přihlašovat své děti na Prázdniny na Jihu, které letos proběhnou od 11. 7. do 29.8. Pro děti je na každý pracovní den nachystáno 36 akcí, které pro ně připravil městský obvod ve spolupráci s 23 organizacemi, které na Jihu pracují s dětmi a mládeží. Novinkou jsou tzv. otevřené pondělky, kam se děti nemusejí přihlašovat a kde je vstup volný. Všechny akce jsou pro děti zdarma.

Přihlášení na webu: http://www.prazdninynajihu.cz

Více informací na https://prazdninynajihu.cz/vsechny-akce/

Oznámení o vyhlášení konkurzního řízení - MŠ

Rada městského obvodu Ostrava-Jih vyhlašuje v souladu s § 102 odst. 2) písm. b) zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení) ve znění pozdějších předpisů a v souladu s § 166 odst. 2) zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, konkurzní řízení na vedoucí pracovní místo ředitele Mateřské školy Ostrava–Zábřeh, Volgogradská 4, příspěvkové organizace.

Více informací ZDE.