Mateřská škola Předškolní 642/1, 700 30 Ostrava - Výškovice

VýškoviceOd 2 roku dítěteLogopedická třídaDopravní hřiště

Sídlo ředitelství: Základní škola a mateřská škola Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, příspěvková organizace

Zástupkyně řed. pro předškolní výchovu: Mgr. Lucie Hotárková

Telefon: 596 749 018, 724 023 422

E-mail: skolka@zsserikova.cz

          lucie.hotarkova@zsserikova.cz

WWW: www.msserikova.cz

Počet tříd: 4 standardních tříd + 1 logopedická třída + 1 pro děti od 2 let

Kapacita: 144

Provozní doba: 06.00 - 16.30 hod.

Cena celodenní stravy: Kč 52,- Kč do 6 let; Kč 61,- Kč od 7 let

Výše úplaty za vzdělávání: Kč 450,-

Zaměření školy: Školní vzdělávací program - "Ať je jaro nebo zima, v naší školce je vždy prima" - předškolní vzdělávání je realizováno v souladu se školním vzdělávacím programem "Ať je jaro nebo zima, v naší školce je vždy prima", který je sestaven do 4 okruhů - integrovaných bloků s tematickými celky. Tyto tematické celky jsou zpracovány do třídních vzdělávacích programů (TVP), dílčích témat. TVP je zpracován tak, aby svým obsahem odpovídal věku, možnostem, zájmům a potřebám dětí konkrétní třídy a svou formou způsobu práce učitele. Vzdělávací nabídka je přizpůsobena aktuálním vzdělávacím příležitostem a situacím. V týdenních a měsíčních plánech je zpracován soubor kompetencí dle věkových skupin.

Jazyky, kroužky: angličtina s úsměvem, basket, judo, keramika, tvoření Šikulka, flétnička, Sporťáček

Foto4Foto3Foto2Foto1
Hodnoceni: 0
Hodnoceno: 0x
0. místo z 29 škol